Skip to main content

El teu equip!

Tutores Infantil


Meritxell Vidal

Tutora EI-3

merividal@escolabetulia.cat

Mireia Clares

Tutora EI-4

mclares@escolabetulia.cat

Maite Pruneda

Tutora EI-5

mpruneda@escolabetulia.cat


Tutors/res Primària


Carla Ballard

Tutora 1er EP

cballard@escolabetulia.cat

Mar Pérez

Tutora 2on EP

mperez@escolabetulia.cat

David Cortés

Tutor 3er EP

dcortes@escolabetulia.cat

Àngels Domingo

Tutora 4rt EP

adomingo@escolabetulia.cat

Veri Tortajada

Tutora 5è EP

vtortajada@escolabetulia.cat

Rafi Bailón

Tutora 6è EP

rbailon@escolabetulia.cat


Tutors/res Secundària


Núria Fusté

Tutora 1er ESO

nfuste@escolabetulia.cat

Anna Viñas

Tutora 2on ESO

avinas@escolabetulia.cat

Maria Sèculi

Tutora 3er ESO

mseculi@escolabetulia.cat

Fran Guerrero

Tutor 4rt ESO

fguerrero@escolabetulia.cat


Especialistes d’Infantil, Primària i ESO


Anna Cruz

Esp. Infantil

acruz@escolabetulia.cat

Eli Fatjó

Esp. Infantil i Primària

efatjo@escolabetulia.cat

Ramon Gotzens

Esp. Infantil

rgotzens@escolabetulia.cat

Marta Molina

Esp. Primària

mmolina@escolabetulia.cat

Joan Farré

Esp. Primària

jfarre@escolabetulia.cat

Maria Sánchez

Esp. Primària

msanchezd@escolabetulia.cat

Ramon Domeng

Esp. Primària

rdomeng@escolabetulia.cat

Anna Pruneda

Esp. Primària

apruneda@escolabetulia.cat

Víctor Gómez

Esp. Primària i ESO

vgomez@escolabetulia.cat

Núria Fusté

Esp. Primària i ESO

nfuste@escolabetulia.cat

Cristina Alegre

Esp. Primària i ESO

calegre@escolabetulia.cat

Simon Ferguson

Esp. Primària i ESO

sferguson@escolabetulia.cat

Joan Balmes

Esp. ESO

jbalmes@escolabetulia.cat

Mireia Coma

Esp. ESO

mcoma@escolabetulia.cat

Jordi Aspa

Esp. ESO

jaspa@escolabetulia.cat

Virginia Garcia

Esp. ESO

vgarcia@escolabetulia.cat

M.Rosa Puig

Esp. ESO

mrpuig@escolabetulia.cat


Equip Directiu


M.Rosa Puig

Directora

mrpuig@escolabetulia.cat

Meritxell Vidal

Sotsdirectora

merividal@escolabetulia.cat

Rafi Bailón

Cap d’estudis EI i EP

rbailon@escolabetulia.cat

Mireia Coma

Cap d’estudis ESO

mcoma@escolabetulia.cat


Administració i Serveis


Anna Pruneda

Administradora

apruneda@escolabetulia.cat

Silvia Amo

Secretaria

secretaria@escolabetulia.cat

Pere Clavero

Psicòleg

pclavero@escolabetulia.cat

Marta Dauder

Permanències

mdauder@escolabetulia.cat

Alba Gusi

Menjador

menjador@escolabetulia.cat